Sesli Sohbet


Sesli Sohbet sınırsız sohbet odaları ile birlikte sizlerin karşısına çıkıyor.

Eğlence, Sohbet, Muhabbet, Oyun, İzdivaç, Tanışma, Türkiyem, İSLAM, Kürtçe ve daha bir çok oda seçeneği ile sınırsız bir muhabbet imkanı veriyor. Her an her dakika telefon ve bilgisayar üzerinden giriş yapılabiliyor. Telefondan girenler mikrofon alarak sesli sohbet yapabiliyor. Aynı zamanda sesli sohbet sitesine bilgisayar üzerinden giren telefondakilerle karşılıklı sohbet içine giriyor.

Kısacası sesli sohbet sizlere bir çok hizmet ve imkanı ücretsiz sağlıyor. Görüntülü, birebir, karşıklıklı, özel mesajlaşma, avatar yükleme insanlara arkadaşlık isteği gönderme gibi bir çok özellik sayesinde daha çok insanlarla bir arada olarak onlarla güzel  şekilde tanışıp sohbet edebilirsiniz. Bay ve bayanların bir arada olduğu sesli sohbet sitesine nickinizi belirleyip Dünya üzerinde Almanya , Amerika , Fransa , İsviçre , Berlin , Afganistan , Avusturya , Türkiye , Çin , Danimarka , İngiltere , Kanada , Tayland ve tüm dünya ülkerinden rahat bir şekilde akıcı giriş yapabilirsiniz.

Bir çok dil seçeneği ile yabancılık çekmeden ister türkçe , ingilizce seçenekleri ile sorun yaşamadan sesli sohbet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Voice Chat

Voice Chat komt voor u met onbeperkte chatrooms. 

Entertainment, chat, conversatie, games,Huwelijk,Ontmoet,Turkije, ISLAM,Koerdisch en geeft onbeperkte mogelijkheid tot een gesprek dan met veel kameroptie. U kunt op elk moment en elke minuut via telefoon en computer inloggen. Degenen die via de telefoon binnenkomen, kunnen chatten met een microfoon. Tegelijkertijd gaan ze de Voice Chat-site binnen met de mensen aan de telefoon die via de computer binnenkomen. 

Kortom, Voice Chat biedt u veel gratis diensten en faciliteiten. Dankzij vele functies zoals visuele, één-op-één, wederzijdse, privéberichten, avatars uploaden, vriendschapsverzoeken naar mensen sturen, kun je op een mooie manier meer mensen ontmoeten en met ze chatten.Mannen en vrouwen van degene die Voice Chat identificeert uw bijnaam op de site in de Wereld over Duitsland, de VS, Frankrijk, Zwitserland, Berlijn, Afghanistan, Oostenrijk, Turkije, China, Denemarken, Engeland,Canada, Thailand en op een comfortabele manier van de wereldlanden kunt u vloeiend inloggen. 

Met veel taalopties kunt u de Voice Chat-site zonder problemen betreden met de opties Turks of Engels.


Yazar: gül_güzeli

Görüntüleme: 1268 defa

Etiketler:

Tarihi:20 Kas Cuma 00:46

Yorumlar
Cevap bırakın