Sosyal Medya

789Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sayfam ve Esesli Siteleri Birleşimi

Paranın kapılarını açamayacağı hiç bir şey yoktur. Sesli sayfam ve Esesli chat siteleri'de bunlardan bir tanedir. Sanal alem öyle bir yerdir ki, insanlar senelerini verir, kendilerine ait olan sitelere uğraş gösterir ve ciddi bir talip çıkınca güzel yüksek miktarlı fiyatlarla satar.

SesliSayfam

Sayfam sitesi 12 yıllık bir geçmişi olan sesli sohbet sitelerinin ilk başında açılan bir sitedir. Tabiki'de o zaman ki, ortamlar sohbetler tamamen güzel ve seviyeli bir şekilde ilerliyordu. Ve düzenli yetki sistemleri ile kimseye öperatörlük bile verilmiyordu. Yorgun27 nicki ile tanınan bu kişi bu sitenin ilk sahibi olup güzel bir ortam sağlamıştı. Sonrasında esesli sitesine satılarak el değiştirmiştir. Şuan bile aktifliği oldukça yüksek ve girişide bir o kadar iyidir.

Esesli

Sanalın en eski sitelerinden bir tanesidir. Baya kalabalık ve kullanıcı kitlesi yüksek tutulan bir siteydi. Bu site daha önce bir tv programına çıkıp reklam tanıtımı bile yapıldığı bir isme sahiptir. Bir zamanlar kapatılmış ve girişleri engellenmişti. Sonrasında el değiştirerek tekrardan hizmete açıldı ve şuanda en büyük chat siteleri arasında zirveyi yakalamıştır.

Site içeriği olarak bahsetmem gerekirse, 2 siteninde birleşimi oldukça kullanıcı kaybettirdi. Bir siteyi başka bir siteye yönlendirmek gerçekten kolay olmayan işler arasındadır. Buda öyle bir durum. Birbirlerini sevmeyen insanlar bırakarak başka chat sitelerine doğru geçiş yaptılar.

Her iki siteyede başarılar diliyoruz.

Yazar : gölge
01 Eyl Paz 23:32
3233 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar